Wirtualne wycieczki.

Wirtualne wycieczki to nie tylko nowa i ciekawa forma reklamy. Panoramy 360 stopni (technologia pozwala na wykonywanie pełnego obrotu w każdym kierunku włączając w to obraz góry i dołu przedstawianego miejsca), umiejętnie ze sobą połączone umożliwiają pokazanie ciekawych scenerii i obiektów w niebanalny sposób. Przykładem jest wirtualna wycieczka po Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, którą można znaleźć na łamach tej strony - zdjęcia do niej celowo zostały wykonane o różnych porach roku aby pokazać, że to wyjątkowe miejsce może wspaniale prezentować się zarówno latem jak i zimą. Wybór miejsca oczywiście nie był przypadkowy. Ostrów Tumski we Wrocławiu jest ważnym miejscem dla każdego Dolnoślązaka i uznaliśmy, że sprawimy przyjemność tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą pójść na spacer po Ostrowie.

Charakterystyka wirtualnej wycieczki.

Prezentacje takie można zamieszczać zarówno na nośnikach wymiennych (cd, usb, dvd) jak i w zasobach stron internetowych. Niezależnie od tego czy strona już istnieje w sieci, czy jest jeszcze nieutworzona panoramy 360 stopni można łączyć i dostosowywać w dowolny sposób, tak by pasowały do naszej wizji.Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić prezentację można dołączyć do niej głos lektora lub wideo-aktora, który bardzo dokładnie nałożony na wirtualną wycieczkę ożywia cały pokaz, jeszcze bardziej uwierzytelniając jej realny przekaz.
Całości towarzyszyć może podkład muzyczny lub pojedyńcze dźwięki, dowolne zdjęcia i teksty dopełniające.

Przy pomocy wbudowanego menu użytkownik może rozglądać się po pomieszczeniu w dowolnym kierunku, także spoglądać na podłogę, nie widząc przy tym śladu fotografa. Zbliżanie i oddalanie poszczególnych miejsc pozwala na większą kontrolę przeglądającego, co przekłada się na dłuższy czas spędzony na witrynie.

Nietypowym rozwiązaniem przy prezentacji obiektu mogą być panoramy i zdjęcia z wysokości, pozwala to na ukazanie obiektów (terenów zielonych, osiedli, parków, otoczenia) z zupełnie innej perspektywy. Fotografia z wysokości przyciąga wyjątkowym i nietypowym ujęciem danego miejsca.

Zastosowania komercyjne.

Pomimo tego, że na portalu prezentowane są wyłącznie wirtualne wycieczki o charakterze niekomercyjnym, warto wiedzieć iż potęga tego medium doskonale sprawdza się również w zastosowaniach reklamowych. Najczęściej prezentacje takie można spotkać w branży hotelarskiej i gastronomicznej, gdzie pełnią one rolę informacyjno-zachęcającą, pokazując potencjalnym Klientom jak atrakcyjnie wygląda dane miejsce.

Równie często wirtualne wycieczki możemy dostrzec w ofertach nowoczesnych biur nieruchomości. Dzięki zastosowaniu systemu panoram sferycznych zarówno kupujący dom czy mieszkanie, jak i sprzedający mogą zaoszczędzić sporo czasu i zyskać tylko naprawdę wartościowe oferty.

Wirtualna wycieczka i pojedyńcze panoramy 360 stopni nie mają ograniczeń w zastosowaniu. Z powodzeniem można wdrożyć je do każdej dziedziny i miejsca, czy jest to gabinet, biuro, sklep czy też atrakcyjny samochód - wszędzie sprawdzi się dużo lepiej niż inne metody prezentacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nastronie agencji: wirtualne spacery.

 

INFORMACJE

Agencja Reklamowa
Inna Perspektywa

ul. Jerzmanowska 17
54-530 Wrocław
biuro@innaperspektywa.pl